Alle producten
  • Shanghai Yogel Communication Equipment Co., Ltd.
    rhode Alain, Frankrijk
    Het is zeer aardig om met echte beroeps te werken. Zij zijn aandachtig en ontvankelijk.
  • Shanghai Yogel Communication Equipment Co., Ltd.
    Alejandro Gidi, Mexico
    uitstekende mededeling van verkoper. Mej. Daisy was duidelijk en op tijd, werd het product verscheept behoorlijk verpakt. A+
  • Shanghai Yogel Communication Equipment Co., Ltd.
    Sergey Shapotkin, Russische Feder
    fijn alles
Contactpersoon : Roger
Telefoonnummer : 18918164653
whatsapp : +8618918164653
zoekwoorden [ 1550nm high power edfa amplifier ] bij elkaar passen 7 producten.
kopen Hoge Macht 1550nm 32 Haven CATV EDFA met Wdm online fabrikant

Hoge Macht 1550nm 32 Haven CATV EDFA met Wdm

Productnaam: Krachtige 1550nm 32-poorts glasvezelversterker EDFA met WDM
Optisch schakelaartype: SC / APC ?? SC / PC?
Leveringsvoltage: A: AC160V ~ 250V (50Hz) ; B: DC48V
kopen De Havencatv EDFA Versterker van SC/PC  1550nm 64 online fabrikant

De Havencatv EDFA Versterker van SC/PC  1550nm 64

Productnaam: Krachtige 1550nm 64-poorts glasvezelversterker
Optisch schakelaartype: SC / APC ?? SC / PC?
Leveringsvoltage: A: AC160V ~ 250V (50Hz) ; B: DC48V
kopen Ytterbium-gesmeerde 1U 4 Haven 20db CATV EDFA online fabrikant

Ytterbium-gesmeerde 1U 4 Haven 20db CATV EDFA

Productnaam: 1U 4-poorts 20db 1550nm ytterbium-gedoteerde vezelversterker EDFA
Optische Golflengte: 1540-1560nm
input optische macht: -5dBm ~ + 10dBm?
kopen Hoge Machtseydfa Ytterbium 9/125μM Optical Fiber Amplifier online fabrikant

Hoge Machtseydfa Ytterbium 9/125μM Optical Fiber Amplifier

CATV-de waaier van de Havengolflengte (λ1): 1545~1565nm
PON-de waaier van de Havengolflengte (λ2): 1260~1360nm&1480~1500nm&1575~1581nm&1610~1660nm
Inputmacht: -10~+10dBm
kopen 1U 1 Haven 22db 1550nm CATV EDFA online fabrikant

1U 1 Haven 22db 1550nm CATV EDFA

Productnaam: 1U 1-poort 22db EDFA
Optische Golflengte: 1540-1560nm
input optische macht: -5dBm ~ + 10dBm?
kopen Handbediend Optische Vezelherkenningsteken, Hoge Machtstype voor kabeltelevisie, w 250μm, 900μm, 2.0mm, 3.0mm Adapterhoofden online fabrikant

Handbediend Optische Vezelherkenningsteken, Hoge Machtstype voor kabeltelevisie, w 250μm, 900μm, 2.0mm, 3.0mm Adapterhoofden

Geïdentificeerde Golflengtewaaier: 800 tot 1700 NM
Geïdentificeerd Signaaltype: CW, 270Hz±5%, 1kHz±5%, 2kHz±5%
Detectortype: Ø1mm InGaAs 2pcs
kopen 13DB de satelliet Optische Zender van CATV online fabrikant

13DB de satelliet Optische Zender van CATV

Productnaam: Satelliet Optische zender SAT+CATV TX 1310nm 13DB voor CATV-oplossing
Optische Macht: ≥13dbm
Bandbreedte: 45-2600MHZ
1